Tour Operatoret

Tour Operatorët


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/customer/www/tiranamarathon.com/public_html/wp-content/plugins/sabai-directory/lib/Directory/Controller/AllListings.php on line 53
aorc-logo.jpg
Rruga "Myslim Shyri", Ndertesa Nr.44/3, Hyrja 1, Ap.1, Tiranë 1001, Albania
Zbritja e Dajtit me biçikleta, ku gjatë pedalimit në drejtim të Teleferikut, mund të ndalohet për...
DSC04706.jpg
Rruga Pjetër Budi 6, Tirana 1010, Albania
Petrela Mountain Bike Tour – Gjysëm Dite Sheshi “Nënë Tereza” – Kodrat e liqenit artificial...
69fc28ceb415b9fb75cf3afb893d4f52_logo-01-878-638-c.jpg
Rruga Don Bosko, Caritas Shqiptar, Nr.4, Tiranë 1001, Albania
KAYAK & STAND UP PADDLE në Liqenin e Farkës. Çmimet për secilin aktivitete janë 25 Eur/person...
my-alb.jpg
Rruga George W. Bush, Tirana, Albania
Shpella e Pellumbasit dhe Kanioni i Lumit Erzen Shpella e Pëllumbasit e njohur edhe si Shpella e...
15419637_1238690666169807_8569202527288658815_o.jpg
Bulevardi Bajram Curri, Tirana 1001, Albania
Merrni një shije për jetën shqiptare në këtë udhëtim të ditës. 45 Euro / Pax Nisja nga Tirana në ...
Showing 5 results
infoinfo@tiranamarathon.com
AdresaSheshi Skënderbej
Tiranë, Shqipëri

© 2021. Tirana Marathon - Made by UNIKAL